SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 3.0 xDrive SportPaket
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
127018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X6 i sapo ardhur nga Gjermania ende me tabela ne gjendje shum te mir.
Nese kini pytje rreth vetures mund te me kontaktoni.
Me liber te servisimet
Ju lutem vetem bleres serioz Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlind
Fushë Kosovë
049255940
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »