SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
127019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 cc cabriolet, i sapo ardhur nga zvicra, i doganuar, i regjistruar, 1 vite regjistrim, ne gjendje shume te rregullt i sapo servisuar, shitet-bej ndrrim me golf IV.Postuar nëpërmjet celularit, nr kontaktues 044167607, viber +37744542230
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
044167607
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »