SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frena për autobus te reja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Scania
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
127020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Frenat te firmes Knorr ,sapo te ardhun nga Gjermani
Jon te reja pa perdor
Detajet mund ti shihni ne foto ose mund te vini shihni livePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlind
Fushë Kosovë
049255940
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »