SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen ne gjendje te rregullt
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
127026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen ne gjendje te rregullt
Viti:2005
Motori: 1.9 Disel
Marshi:Automatik.DSG
Vetura: KA Fellne 17 Roll te ruajtune
Me 7 ulse lekure me nxemje
Mund te perkthehet brenda ditesPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gramosii
Prishtinë
049769416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »