SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a4 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
127032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi a4 2008 2.0 dizell ne gjendje shum. te mir me. servisin koplet. te kryn posedon navi. senzor. kamer.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
045663941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »