SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz A class
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Mercedes A 180
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
127036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-benz A-class 2.0 naft cdi Me prejardhje nga Gjermania ne gjendje te rregullt ka te ber gjitha serviset ka gomat te reja 15 + goma te reja te dimrit.
ka Klim ABS dhe te gjitha opsionet te tjera
Motorri te kaluara i ka 179000
Vetura ka regjistrim edhe 5muaj
Me tabela KS
Vetura esht Manual me 6 shpejtsi
Faleminderit per Mirkuptim nr.044 551 255-049 421 015
Informata rreth publikuesit
florim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »