SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
honda rebel
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1995
ID e produktit :
127041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet honda rebel ne gjendje shum te rregull ka 125 kubik dhe 10 muaj regjistrim pres bleres serioz nr viber +38649632740

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mali
Peja
+38649632740
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »