SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 e60
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
127045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530 Full . ABS . ESP . Senzora Parkingu . Senzora Shiu . Gjama elektronik . Pasqyre me rrym . Pulla ne Timon . Ngjyr Krem . Fellne 18' I regjistruar deri me 22.06.2016 Vetem Bleres Serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Istog
044894398
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »