SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Setra 416 HDH vit prodhimi 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Awd
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
463,460
Motori (kubik) :
440.00
Viti :
2007
ID e produktit :
127065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Setra 416 HDH viti prodhimit 2007 , me tavan panoramik , kamjo tronik , sensor para dhe mbrapa etj .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prizren
355699745282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »