SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BORA E SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA E SAPO DOGANUAR NE EMRIN TIM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi, Gjurmues
ID e produktit :
127071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bora 1.9 tdi e sapo doganuar ne emrin tim 6 Shpejtsi Klimatronik Esp Bordcompjuter Air bag Dritare elektronike Pasqyre elektronike LIBRA TE SERVISIT servisin e kryer
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »