SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 1.9 tdi 2004
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,745
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
127080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 1.9 tdi 2004 me 6 shpejtsi klimatronik ulse lekures me nxemej Tabelat e para ne rks para 5 muajne gjendeje shum te mir gjitha serviset e kryra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besfort
Prishtinë
045925192
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »