SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 99
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
278,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1999
ID e produktit :
127082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio Viti 1999KlimMbyllje xhendroreAirbagRexhistrim deri ne nenter 2016 RKS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maruf
044684499
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »