SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw caddy 2004
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
127086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw caddy 1,6 benzin ne gjendje te rregullt viti prodhimit 2004 mund te kontaktoni dhe ne viber +38649136445
Informata rreth publikuesit
arbios
Pejë
049136445
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »