SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Volkswagen Passat b3 ( pasat b3 b35i b3 1.6)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Hidraulik, Radio, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
127105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT B3 1.6 (TURBO DIESEL INTERCOLOR) viti i prodhimit 1989 , viti i motorit 1993 , fabrikisht diesel , posedon rrota dimri SAVA me bandash nr. 14 dhe fellne nr15 , radio ALPINE me CD USB + bluetooth , muzik normale , xhamat e ngjyrosura , serviset e kryera me rregull me pjes nga gjermania , vetura eshte shum pak e perdorur eshte shum e rujtne si jasht edhe brenda , dhe punon shum mir
Informata rreth publikuesit
Drilon
049474121 , Viber & whatsapp
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »