SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
scania 730 me rimorkio zorzi
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
ID e produktit :
127108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes scani 730 me rimorkio zorzi .Scania eshte bashke me rimorkion dhe jane te vitit 1 2015.Scania eshte e kompletuarq dhe me liber sherbimesh

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albis
Gjakovë
044 099 453 871 20
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »