SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Daelim
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Lloji :
Daelim
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
27
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1998
ID e produktit :
127110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent Daelim i ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt me doganë poashtu i regjistrum një herë.

Numri kontaktues:
045267051
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044835635
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »