SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault kango
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
111,111
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1992
ID e produktit :
127111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shess renault kango 1.4benzin me tabela te suediss me kilometrazh te garantuar 044 170 285
Informata rreth publikuesit
gentrit
Prishtinë
000000000000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »