SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dahaitsu
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Daihatsu
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1984
ID e produktit :
127120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dahaitsu 2.5 dizel kabrio 100 mij tkalune per marakli i punum ekstra per info 044349431

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Prizren
+38649286965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »