SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw passat
Çmimi :
€14,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
ID e produktit :
127124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw passat vp 2012 dsg 170 ps . Vetura posedon sistemin start-stop komanda ne timon shpejci ne timon karrikat me nxemje navigacion-telefon-bluetooth auto hold sistemin e fikjes automatike klimatronik dy zonale. Vetura poashtu posedon dy qelsa liber servisi senzor te shiut senzor parkimi para dhe mbrapa. Regjistrimi i par ne kosov para 3 mujiPostuar nëpërmjet celularit.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
045 503 506
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »