SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Smart-2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Smart ForTwo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2000
ID e produktit :
127131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite Smarti-2000 -600Cc ne gjendje shume te mir dhe nje vite regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Get
Milan, Italy
044/150-183
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »