SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shihet Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
127134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shihet Golf 4 1.9tdi TDI t kuqe Viti i prodhumit 2001Full extra Xenon dritat Karrikat lkur + ME nxemje Tempomat Klimatronik Xhamat Elektronik 6 shpejsi Ngjyra e zez pa as ni gervishje Fellne Original te Vw ME ni fjal full Full extraPer ME shum na telefoni n keta numra .. Berat 00377 45 575 663 Viber / whatcap Rexha 0043 676 730 64 72 Viber/ whatcap Faleminderit per mirkuptim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Linz, Austria
0377 45 575 663
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »