SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,123
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
127137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 3.0 QUATTRO S LINE AUTOMATIK TIPTRONIK KLJMATRONIK NAVIGACION SENZOR PARKIMI SENZOR SHIU SENZOR PASQYRE BORD PC TEMPOMAT ULSE LIKUR - ME NXEMJE - ELEKTRONIKE S-LINE KOMANDA NE TIMON SHANZHER ME 6 CD PERDE MRAPA NE DRITARE XENON BI XENON START STOP FELLNE ME GOMA TE MIRA VITI I PROFHIMIT 28:11:2004 MODEL 2005 REGJISTRIMI I PAR NE KOSOV NUK FIGURON HIPOTEK NE ASNJE BANK PER ME SHUM 045 209 616

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduard
Bern, Switzerland
045 209 616
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »