SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 220 CDI AMG LINE NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Mercedes C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
127138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hiri mbyllt metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderrueson AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shepjtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez , ulset elektrike ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , tempomat ,
bordkompjuter , KAMER mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS , abs , esp , airbag , dritaret elektdike ,
fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-c-220-cdi-amg-line-new-model-3 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »