SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura Touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
127141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Numri kontaktues 045277984
Shes Veturen Touran
Ksenon biksenon
Shpejsi n vallan
Pulla n vallan
Klim tronik
Karrika me nxemje
Senzora
Pa dogan prej zvicrre
Informata rreth publikuesit
albatrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »