SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2010 140 Ps
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
121,914
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
Navigacion Satelitor
ID e produktit :
127148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 6 tdi 2010 140 PS extra ka PS 140 ps
Informata rreth publikuesit
Altin
Ferizaj
049111858
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »