SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hond lead 102ccm
Çmimi fillestar :
€700.00
Ju kurseni :
€35.00 (5% zbritje)
Çmimi :
€665.00 Çmimi rritet në €700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:59
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
102.00
Viti :
2004
ID e produktit :
127167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteri Hond lead 102ccm ka servisin e kryer qe 1 muj ka libren e servisit librezen t gjitha dokumentat ec shum mir t gjitha senet i punojn ndrrim nuk boj ✨Na kontaktoni per me shum info+38649285507

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
EDI SHPK
Prishtinë
049285507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »