SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Seicento 1.1
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Fiat Seicento
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
127168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Seicento 1.1 Benzin
Viti i prodhimit: 2000
Kilometrazhi: 150.000 KM
Posedon goma te veres 14" dhe goma te dimrit 13".
Automjeti ka nevoj te menjehershme te ndrrimit te gurtneve.
Automjeti eshte i doganuar por tani per momentin i qlajmruar kshtuqe posedon dokumenta te rregullta te Kosoves.

Te gjithe te interesuarit duhet ta dine qe automjeti eshte vetem per shitje nuk bej ndrrim.

Numri i telefonit: 044888209 Whatsapp + Viber.
Informata rreth publikuesit
Erblin
Spreitenbach, Switzerland
044888209
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »