SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
daf xf 105 460 e5
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '16
Lloji :
Daf XF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
623,000
Motori (kubik) :
460.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet daf xf 105 460 e5 viti 2006 spoiler space cab i completuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albis
Gjakovë
044 099 453 871 20
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »