SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
127170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6,viti i prodhimit 2009
Te kaluara 210000
Ne gjendje shume te mire
2.0 diesel,Edhe 10 muaj regjistrim,gomat e reja te veres+ gomat e dimrit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
044215768
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »