SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet piaggio nrg 50cc viti 2008
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,200
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2008
ID e produktit :
127212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes matorrin piaggio nrg 50cc me lladnjak klm tkalume 1200 viti 2008 i doganuar i ardhur nga zvicrra n gjendje t rregullt per ma shum na kontaktoni n nr 044206909 po ashtu edhe viber +37744206909
Informata rreth publikuesit
riad
Prishtinë
044206909
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »