SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megana 2004-1.9 Dz
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,649
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
127216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megane 1.9 dizell,viti 2004, 6 shpejtesi posedon; Klimatronik,Abs,Esp,Airbag,Centrall,Hapje qendrore,4xhama elektronike,Radio CD,Alogenka,Gomat M/S te reja,Me paisje dhe gom rezerv,senzori shiut ,bateria e re 03.11.2015, ne gjendje teknik perfekt po ashtu i rujtun shum te mirr me liber servisit nga Zvicra jam person i par qe voziti ne Ks,Regjistrimi kalon 24.04.2017...etj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
049675451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »