SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a3 i viti 2004.. 2.0 nafte
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
127217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi a3 te vitit 2004 ne gjendje shum te mire 2.0 nafte kambio manuale.. Te gjitha sherbimet e sapo bera vaj e filtra.. Gomat verore te reja.. Automjeti ndodhet ne itali.. Cmimi 5500 euro i diskutueshem.. Te telefonojne vetem ATA qe Jane vertete te interesuar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
donald
Prishtinë
0675548524
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »