SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 9 muaj regjistrim -99
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
127229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat ne gjendje shum te mire klimatronik, karrikat ilkur antillop, me nxemje vallon tre pinesh servisi full i sapo bere, kaish ule filtera te gjitha , tempomat, gurtnet diskat, ulja e menjaqit tengjitha te nderruara , ne gjendje shum shum te mire TDI nje te kuqe ! gjamat elektronik, centall, abs, Komfori mrena eshte me i shtrejti per ket tip

gjamat 25% te zi si ne foton ku shihet komplet.
Informata rreth publikuesit
Borussia
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »