SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes s clas 2002
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2002
ID e produktit :
127230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes s clas - 2002 - 3.2 benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
jakup
Prishtinë
044922291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »