SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mb sprinter 515 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '17
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
127243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sprinter 515 furgon Furgon me hebobin Ne gjendje shum te mir I sa po ardhur nga jasht Info 044 600 051 ose 049 625 076 ose 049 227 857

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
behar
Vushtrri
049625076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »