SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4b 02
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
127263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw polo 1.4 benzin viti 2002 esht shum ne gjendje te mire karrigat lekur me nxemje tavani hapet e mbyllet me sust esht full extra pa dogan i sapo ardhur nga zvicra per me shum info +37744202017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Prishtinë
044202017
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »