SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD focus -2003
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
127269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Focus 1.8 TDDI, posedon Hidraolik , Centrall , Mbyllje Qendrore , Klime , ABS , Xhamat Elektronik , eshte ne gjendje perfekte teknike. Ka regjistrim deri me 21.09.2016
Mund te kontaktoni ne nr : 049726364
Informata rreth publikuesit
Liridon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »