SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1994
ID e produktit :
127272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit 1994 motorrin e ka 2500 kupik Tds Dizell

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Mitrovica, Kosovo
049260519
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »