SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 308 viti 2010 prej zvicrres doganen e paguar 1.6hdi
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
127277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugeot 308 viti 2010 i sapoardhur nga zvicrra doganen dhe homologimin e paguar swis pack motorri 1.6 hdi /diesel Panoramé Timon me lekur komanda n timon bord kompjuter tempomat 4xhamat me rrym drita tmjegulles gjendja vetures shum e mir goma micshelin pasqyret me rrym sensor ne pasqyre kunder dritave te gjata sensor shiu ne gjamin e par dhe gjamin e mram viber +41 77 40 90 660Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto
045578260
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »