SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura polo ose ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
127278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen polo 1.4-16v benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xili
Bremen, Germany
044 438 262
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »