SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET URGJENT AUDI A4
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
127279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 ne fund te vitit 2008 2.7 me targa RKS , ne gjendje perfekte FULL EXTRA ,


Automjeti posedon:

On-board kompjuter
Navi
Multitronik
Klimatronik
Sistemin e rregullimit per pershtatje ne menyre automatike(Confort Auto-Individual Dynamic)
Sistemin Start-Stop
Dyer mbyllen me gisht (sikurse foto)
Pasqyre me mbyllje elektronike
Uleset me nxemje , ftohje dhe me memorie
Xenon dhe Bixenon
Senzor te parkingut para dhe mbrapa
Senzor te shiut e shume te tjera..

Numrat kontaktues:
044/245/689
049/245/689

VIBER, Whatsapp:
+386 49 691 761
Informata rreth publikuesit
Musa
Mitrovica, Kosovo
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »