SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford focus
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
127283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford focus viti 2002 1.8 tdc ,115 kuaj fuqi, klima etj... i ardhur nga zvicrra 8 muaj regjistrim Rks ne gjendje te rregullt per me shum info kontaktoni ne viber nr +41766101037 ose ne nr +37744103891

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irf
Solothurn, Switzerland
044103891
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »