SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan kubistar 1.5dci 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
Nissan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2004
ID e produktit :
127285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nissan kubistar 1.5 dci me targa te suedis Viti 2004 te kaluara 149.000 Posedon klim dritaret me rrym, ABS dhe liber servisi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ridvan
049 29 50 50
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »