SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
127291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, servisi i sapo i kryer, seti i dhembzorit i sapo nderruar, regjistrim ka 1 vit me gjithe karton te gjelbert. Garantoj per keto kiletra qe i shkrujne, jane te sakta.
Po ashtu vetura posedon edhe 4 goma te reja per dimer.
telefoni: 049 864 316 (viber)
Informata rreth publikuesit
Faton
Besianë
049864316
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »