SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesh touareg 2006 3.0 plin benzim 3.0 rks 01
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes touareg 3.0 2006 plin benzin rks 01 vetura osht ne gjendje perfekte pa as ni defekt nrrim.i mundshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
044 400 537
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »