SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 TDI
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
127311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touran 1.9 TDI DSG HIGHLINE viti 2004 me 5 ulese, regjistrimi i pare ne Kosove, 236000km te kaluara me liber te servisit i importuar nga Zvicrra, Ne gjendje te mire teknike dhe optike.Qmimi 6900€ bejme edhe ndrrim me veture Automatik me te lire ose me te shtrenjte.tel&Viber: +38648633735

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Makolli
Pristina
049/633-735
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »