SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat stillo
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,070
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Sensor Parkingu
ID e produktit :
127312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's fiat stillo ka problem me minjaq pasqyre elektronike, dritare elektronike, vollan city etj. Regjistrim deri ne shtator 2016 gomat e reja
Informata rreth publikuesit
Armend
Klinë
+37745519976
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »