SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V GTD
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 GTD fabrikisht i sapo doganuar me liber t servisit full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »