SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET VW POLO 1.2 ComfortLine(Ndrrime)
Çmimi :
€4,130.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
127323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite Polo 1.2 Benzin . Marshi: Manual. Posedon sistemin elektronike te xhamave, ABS, Radioi me Aux USB, e sapo ardhur nga Zvicrra regjistrimi i parë Mars 2016. Ngjyrë metalike, hargjime te vogla, posedon Klime, ka dhe libren e servisit. Eventualishte bejme edhe ndrrimëPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Gjilan
045-655-169
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »