SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V 1.9 DSG TDI
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
127325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 I Sapo Doganuar Automatik Me libra t servisitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »